Kariera

Firma GRAVPOL Sp. z o.o. Sp. komandytowa poszukuje pracownika na stanowiska:

Inżynier Budowy / Inżynier Robót Elektroenergetycznych

Opis stanowiska:

  • kontrolowanie realizacji robót w zakresie terminowości i jakości wykonania, jak i przestrzegania przepisów,
  • nadzór nad dostawcami materiałów,
  • analiza dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznych,
  • nadzór nad pracownikami,
  • bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji,
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku: budownictwo, elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w budownictwie,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat),
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Zadzwoń

791-079-788

operator koparki (praca w delegacji)

Wymagania

  • 1 rok udokumentowanego doświadczenia,
  • pracowitość, rzetelność, dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

operator koparko – ładowarki

Wymagania

Oferujemy:

Jesteśmy gotowi na Twoje pomysły

Skontaktuj się z nami