O firmie

O nas

Firma GRAVPOL Sp. z o.o. Sp. komandytowa została założona w 2018 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży robót ziemnych oraz w branży energetycznej. Specjalizujemy się w kompleksowym i fachowym przygotowaniu terenów pod inwestycje, a także
w modernizacji i budowie linii energetycznych. Jednym z głównych filarów naszej działalności są prace fundamentowe i drogowe w zakresie wykonywania wykopów, wymian gruntów oraz budowie konstrukcji żelbetonowych. Realizujemy także prace rozbiórkowe i wyburzeniowe. Prowadzimy wynajem sprzętu ciężkiego, np. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki, jak również świadczymy usługi transportowe. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz doświadczeniu nasze usługi charakteryzuje szybkość działania i precyzja.

Nasza firma to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w zakresie branży budowlanej posiadającymi wiedzę, a także niezbędne uprawnienia. Posiadamy nowoczesny, własny park maszyn budowlanych. Pracujemy na sprzęcie uznanych firm, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Ciągły rozwój naszego przedsiębiorstwa, stosowanie nowoczesnych rozwiązań i nowatorskich technologii pozwala na realizowanie prac w sposób szybki, oszczędny, ale przede wszystkim bezpieczny z zachowaniem wszystkich przepisów.

Priorytetem dla nas jest zadowolenie oraz uznanie naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby prace przez nas wykonywane były na najwyższym poziomie

Zdobyte doświadczenie we współpracy z największymi przedsiębiorstwami budowlanymi potwierdza wysoki poziom prac zadowalający nawet najbardziej wymagających .

Zadzwoń

791-079-788

Jesteśmy gotowi na Twoje pomysły

Skontaktuj się z nami